Ознака: секи

Сцена

Карлеуша ја запали бината, кога ќе видите што облече ќе ви стане јасно

Поп иконата Јелена Карлеуша секој ден ги поместува границите на модаа. Никогаш во исто не е облечена, секогаш секси и провокативно. Пејачката често предизвикува внимание во јавноста со својот стајлинг, […]