Ознака: секс бомба

Нега и убавина

Следејќи инструкции од фитнес звезда на Инстаграм за 7 месеци се претвори во секс бомба

Сара Мелиса Џонс во април 2017 година одлучила дека за неа веќе нема изговори. Со години била незадоволна од нејзиниот изглед и не можела да се ослободи од вишокот килограми. […]

Сцена

Беше најголемата ѕвезда на латино сериите, а сега е секс бомба

Доколку го слушнете името Кораима Торес мала е веројатноста дека ќе се сетите за кого станува збор. Но, под името „Касандра“ таа беше вистинска ѕвезда.Актерката има 44 години, но по […]

Сцена

Повторно покажа дека годините не и можат ништо

Неда Украден дененеска го прослави својот 67 роденден, а славењето  почнало на малиот ексклузивен остров во близина на Корчула, каде пејачката ужива во моментов.-Не е важно колку години имате во […]

Сцена

Памела Андерсон прошета без грам шминка, но сите гледаа во деколтето

Тешко е да се поверува дека Памела Андерсон наполни 50 години, бидејќи плени со секое појавување.   Актерката прошета низ Сен Тропе без грам шминка, но нејзиното лице беше засенето […]

Сцена

Дан Билзериан на оваа секс бомба и вети дека вечно ќе и биде верен

Дан Билзериан не престанува да го шокира светот и своите фанови, како со неговиот начин на живот така и со неговите постапки и одлуки.Светот едноставно му завидува на Дан бидејќи […]

Сцена

Девојчето од бунарот пред 14 години го преплаши целиот свет, а сега е секс- бомба по која мажите лудуваат!

Дејви Чејс денес има 26 години, и од застрашувачката Самара се претворила во вистинска убавица. Пред 14 години снимена е американска верзија на феноменалниот хорор „The Ring“, а сите и […]