Ознака: секс

Фото

Фото: Кој вели дека само Ина е „секс-бомба“ во Романија…

Елена Јонеску, пејачката од поп-бендот „Мандинга“ која беше претставник на Романија на последната „Евровизија“, полека но сигурно се качува на врвот на романската музика, повеќето од фановите ќе ја паметат […]

Љубов и секс

Карло Бос имал односи со Карлеуша?! -тврдење што ги запали сите по фејсбук

Најпознатиот македонски порно актер тврди имал секс со една од најголемите музички ѕвезди во Србија, Карлеуша. Карло објави дека во 1988 година легнал со Јелена Карлеуша. Оваа информација Карло ја […]