Ознака: селма хаек

Меѓународен фудбал

Фото: Додека шеикот „беснееше“ за поразот на ПСЖ, Селма Хаек „славеше“ за победата на Рен

Познатата актерка во саботата навечер беше дел од натпреварот во Париз помеѓу екипите на ПСЖ и Рен, меч што им припадна на гостите кои понесоа победа од 1-2. Рен на […]