Ознака: Селма Хајек

Сцена

Бомба во шестата деценија

Познатата актерка изгледа врвно во 51-та година од животот, а нејзината линија можете да ја погледнете на фотографијата која ја поставила пред 3 дена на својот профил на Инстаграм.51-годишната актерка […]

Сцена

Селма Хајек ги занеме сите со своето деколте

  Прекрасната мексиканска актерка им остана во паметот на многумина откако викендов се појави на филмскиот фестивал во Акапулко, облечена во долг фустан кој совршено ги потенцираше нејзините препознатливи облини. […]