Ознака: селфи

Сцена

Ќеркичката на Весна Петрушевска и Игор Џамбазов со селфи на кое нема да го препознаете!

Ќеркичката на Весна Петрушевска се најде во прегратка со својот омилен човек, Игор Џамбазов.Актерот и шоумен го променил имиџот откако долго време го немаше на социјалните мрежи. Актерот и шоумен […]

Сцена

Ана Севиќ ги РАШИРИ нозете, покажа ПРЕМНОГУ и од кревет најави АКЦИЈА

Ѕвездата  на Гранд и  водителка, Ана Севиќ е сопруга на пејачот Дарко  Лазиќ, со  кого ја има ќеркичката Лорена. Родителите неодамна го прославија вториот роденден на ќерката, а потоа заминале […]

Технологија

Селфи стапот е АУТ! Погледнете го неговиот наследник!

Една шпанска компанија, пуштила во промет алтернатива за селфи-стапот, и ги израдува љубителите на селфиљата насекаде во светот!Оваа алтернатива е многу попрактична, а со нејзина помош, нема да изгледате смешно […]

Фото

Најдоброто селфи на светот!

Погледнете го ова селфи, обидете се сами да направите нешто слично ова лето…По летувањето, сите имаме исти фотографии: сончање на лежалка, одбојка на песок, залез на сонце, колктели… Дури и […]

Живот

Татко направил своја верзија на селфијата на ќерка му за да и покаже колку глупаво изгледа

Челзи Мартин е просечна тинејџерка која тврди дека е експерт за правење селфи. Но, се чини дека не мислат сите така. Имено, на таткото на Челзи, Крис, не му се допаѓал […]

Фото

Направиле селфи во авион, а она што се случило две години подоцна на истото место ги запрепастило!

Шерон Хак и нејзините две пријателки  останале скаменети кога забележале еден детал на фотките од патување.Ова изгледа како обично селфи во авион кое секој кој патува го прави барем еднаш […]

Инстаграм

Ова е мајката која буквално сите ги иритира на социјалните мрежи!

Се сеќавате ли на 30-годишната моделка Сара Стејџ која ги воодушевени сите со плочките на стомакот додека е во осмиот месец од бременоста?Многу луѓе се разгневија дека ритамот и нејзината […]

Сцена

Сакаше да испадне РИБА: Анастасија позирала во тоалет, но заборавила на еден детал!

Таа треба да поведе сметка каде се фотографира. Анастасија Ражнатовиќ веќе два дена има нов фазон: да се фотографира без шминка, и тоа главно во домашна атмосфера.  Така на својот инстаграм  […]