Ознака: семејна идила

Сцена

Семејна идила, а не раскол: Карлеуша со овие фотографии им ја затвора устата на злобниците

Популарната пејачка Јелена Карлеуша на социјалните мрежи објави семејни фотографии од својот сопруг Душло Тошиќ и ќерките, Атина и Ника. Таа покажа како го поминува времето со своите најмили, а […]