Ознака: се враќа.

Вести Македонија

Катица Јанева денеска најверојатно се враќа во Шутка

Обвинетата екс шефица на СЈО, Катица Јанева, е во постабилна состојба и денеска најверојатно ќе биде вратена во притвор. Јанева веќе петти ден е на болничко лекување во приватната клиника […]

Сцена

Скит се враќа со нова песна!

Новиот сингл на Скит Скитара е насловен „Будење“ и претставува најава за квалитетен хип-хоп и музика, изработени од македонскиот рапер и музички продуцент.  Скитара во моментов е активен во студиото […]