Ознака: Се или нешто

Видео

Ќе имаме ли вечерва прв милионер во „Се или нешто“?

Вечерва на Сител телевизија во 18 часот ве очекува навистина забавно шоу со Лила Филиповска и нејзинaтa учесничка Андријана во „Се или нешто“.  Учесничката постојано отвораше големи износи, со што […]

Сцена

ФОТО: Лила упати порака до љубоморните жени во „Сѐ или нешто”

Лила Стојановска, убавата домаќинка на мега популарниот квиз „Сѐ или нешто“, кој се емитува на Сител, од натпреварувачката Јованка Тасеска доби бројни подароци, шолји за кафе, слика, пафрем…„Љубоморни жени што […]

Сцена

Крушевчанка донесе невиден малер во „Се или нешто“!

Шестата сезона на популарното квиз шоу „Се или нешто“ почна неделава, а верните и бројни гледачи на популарната игра со банкарот, може да уживаат во доста интересни епизоди и натпреварувачи.Како […]

Сцена

Пред да настапи во квиз нашла потковица: Ѝ се падна милионот!

После многу одиграни битки со банкарот од долгата сезона на популарниот ТВ квиз „Сѐ или нешто“, за главната домаќинка Лила дојде време за одмор, а сега се даваат епизоди од […]