Ознака: се распаѓал

Црна хроника

ХОРОР во Скопје: Трупот на жена три дена се распаѓал на најфреквентно место!

Хорор во Скопје, тело на мртва жена три дена се распаѓало среде улица во центарот на градот. Кај Скопскиот Саем била пронајдена 35-годишната Весна Станковиќ. Телото на глувонемата жена веќе […]