Ознака: се слуша

Македонија

Објавена нова снимка за “Рекет“ каде се слуша и гласот на Јанева (ВИДЕО)

Утрово италијанскиот весник “Ла Верита“ сподели ново видео за случајот “Рекет“. Ова е, веќе најавеното, второ видео на италијанскиот новинар, а тој најави и трето продолжение. На снимките се слуша и […]

Македонија

Адвокатот Еленко Миланов гарантира дека МВР го има бројот на Груевски

Во синоќешната емисија “Топ тема“ Еленко Миланов, еден од адвокатите на Никола Груевски изјави дека Груевски го исконтактирал и му кажал дека на тој телефон може да го контактира, а тој тоа […]