Ознака: Силвестер Сталоне

Сцена

Како сопругата на Силвестер Сталоне го одржува виткото тело: Џенифер изгледа подобро и од своите деца благодарение на ова

Џенифер Флавин има 53 години и три возрасни ќерки, перфектна кожа и линија на тело на која сите завидуваат. Џенифер Флавин постојано се грижи за тоа себеси да си дозволи […]

Сцена

Го засенија згодната сопруга и убавата ќерка: Силвестер Сталоне никогаш не изгледал позапуштено

Актерот Силвестер Сталоне одбележа ера на акционите филмови, а сега се обидува да помине што е можно повеќе слободно време со семејството. Имено, актерот е виден на плажа во Малибу […]

Сцена

Од ботоксот и естетските корекции си го уништи лицето: Силвестер Сталоне не личи на себе

Силвестер Сталоне (74) последниве години ја шокираше јавноста со лицето, кое го уништи со ботокс и други естетски процедури. Неговите обожаватели истакнуваат дека Сталоне ја наследил опсесијата со пластични корекции […]

Сцена

Силвестер Сталоне со емотивна видео порака до неговиот колега кој поради коронавирусот му ја ампутираа ногата, а вчера се разбуди од кома

Силвестер Сталоне упати емотивна видео-порака кон неговиот колега, бродвејскиот глумец Ник Кордеро, кој неколку недели се бори со коронавирусот. Главната поента е тоа дека борецот го има „окото на тигарот“, […]

Сцена

Сталоне денес има 73 години, но уште е згоден и има мускули

Силвестер Сталоне е еден од најпопуларните актери, познат по улогите во филмовите „Роки“ и „Рамбо“. Денес тој има 73 години и се уште изгледа фантастично. Дека е во добра форма […]

Сцена

Ќерките на Сталоне позираат во бикини: Софија, Систин и Скарлет се разголеа

Семејството на Силвестер Сталоне ужива во убавините на Хрватска. 50-годишната сопруга на славниот актер, Џенифер Флавин, со нивните три ќерки Софија, Систин и Скарлет минатата недела пристигна во Сплит. Популарните […]

Сцена

Истрага против Сталоне поради наводно сексуално злоставување

Американското обвинителство отворија истрага за да утврдат дали актерот на акциони филмови, Силвестер Сталоне треба да биде кривично гонет поради сексуално злоставување, пријавено во минатата година. -Случајот е предаден на […]

Сцена

Сталоне се огласи по итната хоспитализација

Легендарниот американски актер Силвестер Сталоне ја дочека Новата година во болница каде заврши поради висок притисок, тахикардии и вртоглавици.Најверојатно тоа биле само дел од болките кои ги чувствувал познатиот актер, […]