Ознака: силувал

Балкан

Мигрант силувал 18-годишна девојка

23-годишен пакистански мигрант е уапсен откако бил осомничен дека силувал 18-годишна девојка од Бихаќ, БиХ. Злосторникот ќе биде предаден на Обвинителството. Според повредите кои ги имала на главата утврдено е дека жртвата […]

Живот

22 години затвор за татко монструм – си ги силувал децата повеќе од 900 пати

По пресуда на Рускиот суд човекот кој сексулално ги вознемирувал и силувал своите малолетни посвоени ќерки, ќе помине 22 години во затвор. Таткото „монтрум“ ги злоупотребувал девојчињата повеќе од 900 […]

Занимливости

Турчин силувал патка!

Турската полиција уапсила човек затоа што, според зборовите на негов роднина, силувал патка додека ноќевал во нивната куќа.  Злоделото се случило во Бурса, која се наоѓа во регионот на Мармарис, […]