Ознака: Синди Крафорд

Сцена

Синди Крафорд го шири недвижното царство. Мајами е на ред

САД– Супермоделот Синди Крафорд и бизнисменот Ранде Гербер тивко ја завршија својата 2020 година со нов недвижен имот: на крајбрежјето во ексклузивна област на плажата Мајами. Модерната вила од 3.803 […]

Сцена

Ќерката на Синди Крафорд за својот 19-ти роденден позираше без облека

Ќерката на Синди Крафорд, Каја Гербер го прослави својот 19-ти роденден позирајќи гола. Манекенката објави црно-бела фотографија на својот Инстаграм профил. Каја позираше само во лакирани, длабоки чизми, а на […]

Сцена

„Зошто се соблекуваш на твои години?!“, а еве како најубавата жена на сите времиња ги замолкна злобните

Синди Крафорд ја започна својата кариера пред три децении и брзо се стекна со епитетот една од најубавите жени во светот. За многу најубава за сите времиња. Свесна за нејзините […]

Сцена

Ова слатко девојче денес е една од најубавите жени во светот

Станува збор за познатата манекенка која и денес изгледа совршено. Дали ја препознавате оваа млада дама? Станува збор за манекенката која е родена во далечната 1966-та година. Кариерата ја започнала […]

Сцена

Луксузниот дом на Синди Крафорд е продаден за 45 милиони долари

Супермоделот Синди Крафорд и нејзиниот сопруг Ренди Гербер ја продале својата раскошна вила во Малибу за 45 милиони долари. Овој имот е сместен во најлуксузниот дел од градот, на самата […]