Ознака: син Александар

Сцена

Северина најсреќна за овој Божиќ – еве што и шепна синот!

Северина Којиќ го добила најубавиот подарок за Божик. Оваа година празникот го поминува со синот Александар. Северина на Инстаграм на своите фанови им го честиташе презникот. -Синоќа, кога одевме да […]

Сцена

По тужбата, Северина објави емотивно видео: Денес е денот кога срцето застанува

Северина, наводно, престанала да испраќа пари за нејзиниот син во март, затоа што се наоѓа во тешка финансиска ситуација поради корона вирусот Таа наводно со месеци не плаќала алиментација од […]

Сцена

Северина мора да ги избрише сите фотографии со синот и повеќе не смее да објавува нови

Хрватската пеачка Северина ќе мора да ги отстрани сите фотографии од нејзиниот син Александар кои ги има објавено на социјалните мрежи, но и не смее да објавува нови. Пеачката има […]