Ознака: Сител 3

Вести

Тодоров: ВМРО ги направи најголемите реформи во здравството

Во вчерашната емисија на Сител 3, гостин беше Министерот за здравство и член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ Никола Тодоров, кој покрај другото зборуваше и за ситуацијата во здравството во Р.Македонија […]