Ознака: скали

Сцена

Незгода: Бела Хадид падна по скали

Бела Хадид се појави на роденденската забава на нејзин пријател во ресторанот „Cipriani“ во Њујорк, каде при излегувањето доживеа мала незгода.Папараците не уморно ја фотографираа додека се симнуваше по скалите, […]

Занимливости

ГЕНИЈАЛНО РЕШЕНИЕ! Како за минута да ги одмрзнете скалите

  Мразот знае да биде многу опасен бидејќи многу лесно моежете да се лизнете и сериозно да се повредите. За да се ослободите од овој проблем можете да искористите трикови. […]

Вести

Пропадна пропагандата за оцрнување на бегалците: Еве кој навистина стои зад нападот во берлинското метро!

Човекот кој, во видео што минатата недела го објави берлинската полиција, со клоца од зад грб удира жена во берлинското метро не е бегалец, ниту муслиман, туку граѓанин на Бугарија.Германските […]