Ознака: скарлет

Сцена

Совршена- Скарлет Јохансон гола и без маани во нова реклама

Скарлет Јохансон уште еднаш е избрана за заштитно лице(и тело) на декоративната козметика Долче и Габана. Заради оваа причина убавата глумица снимила промотивен спот во кој се појавува гола покрај […]