Ознака: скокање

Видео

Овој човек буквално си игра со животот: Скока од највисоките згради во потполна магла и не гледа ништо!

Непознат  маж скокнал од висина од 200 метри, а притоа земјата не ја ни  видел поради  маглата.Непознат  „бејс џампер“, скокнал од нависоката зграда во  Дубаи, додека под него се простирале […]

Живот

Татко го фрлил синот од мост во присуство на мајката: „Таа го доби заслуженото“

На интернет се прошири видео снимка на неверојатен гест на маж кој фрла во вода четиригодишно дете од железнички мост висок осум метри, додека мајката од старна стои и навива. […]