Ознака: скриена камера

Видео

На муштериите не им пречи што оваа згодна продавачка на сладолед им лизнува од сладоледот

На муштериите не им пречи што оваа згодна продавачка на сладолед им лизнува од сладоледите Мора да проба за да го исконтролира квалитетот. Забавна холандска скриена камера.Но дефинитивно ве става […]

Занимливости

Му исчезнувале работи од дворот па поставил камера: Другиот ден, имал што да види…

Луѓето обично поставуваат безбедносни камери како заштита од крадци, но овој човек во дворот „фатил“ нешто навистина страшно.Откако забележал дека му фалат некои работи од дворот, еден човек одлучил да […]

Видео

Видео: Тајно ја снимала својата цимерка – Кога ја погледнала снимката имало што да види!

Полудела кога видела што направила нејзината цимерка… Секакви луѓе има денеска, а нејзината цимерка е вистински пример за тоа.  Ова е причината зошто треба постојано да ја заклучувате собата кога живеете […]

Видео

ПАТНИЦИТЕ ГО МОЛЕЛЕ ЗА ЖИВОТ: Во такси со бомбаш-самоубиец!

Група на Јутјуб ѕвезди од Саудиска Арабија се критикувани откако снимиле скриена камера со патници во такси, а возачот глумел бомбаш-самоубиец.Таксистот ветува дека ќе пронајде жртва, а потоа првиот патник […]

Видео

Видео: Замислете, одите во теретана спремни за вежбање и одеднаш ви се случува ОВА!

Замислете, одите во теретана, спремни да ги направите вашите дневни вежби а пред вас се појавува човек кој доживува нешто што за многумина е непријатно искуство.Замислете, одите во теретана, спремни […]

Видео

Видео: Сакаа да го ПРЕПЛАШАТ човекот во црниот автомобил, но немаа поим на кого ќе наидат!

За жал, некои шеги не завршуваат секогаш среќно.За некои луѓе не постои ништо подобро од тоа да се пошегуваат со некој така што ќе го видат неговиот преплашен поглед, а […]

Занимливости

Видео: Ако некогаш го забележите ОВА во вашата хотелска соба, веднаш напуштете ја и повикајте полиција!

Ако некогаш забележите вакво нешто во вашата хотелска соба, веднаш напуштете ја и повикајте полиција!Во нормалниот живот, закачалката за алишта не би требало да претставува никаков проблем, зар не? Тоа […]

Видео

Повикаа негувателка да причува мало девојче. Но, таму ја пречека вистински хорор!

Што правите кога светлата ќе почнат да треперат, мебелот да се помрднува, а опседнатата да лета?Силвио Сантос е автор на популарната бразилска емисија кој пред или потоа ќе предизвика срцев […]