Ознака: скршен од болка

Црна хроника

Братот на српскиот рапер Гру скршен од болка довикува: “Брате зошто не остави, зошто не ме послуша?!“

Семејството на српскиот рапер Далибор Андонов Гру кој трагично го загуби животот при страшна несреќа на Дунав во Земун, е скршено од болка и завиено во црно. Неутешните членови на […]