Ознака: слабо варење

Здравје

Осип, промена на кожата, грчеви, слабо варење на храната… Проблемите ги прави една намирница која секојдневно ја користиме

Доколку неконтролирано се дебелеете и имате проблеми веднаш по оброкот, време е да ја пронајдете причината за тоа. Имате проблеми со варењето на храната, ви се појавува осип – веројатно […]