Ознака: славни

Сцена

Познатите фраери со БАШ ГОЛЕМИ: За нив велат дека имаат со што да се пофалат!

Его, банкарска сметка… хммм не погодивте!Покрај тоа што се успешни, славни и згодни, за овие фраери се „шушка“ дека ги краси големо меѓуножје. Една од бившите девојки на Џеј Зи, […]

Сцена

Интимни моменти на заљубените Аштон Кaчер и Мила Кунис

Познато е дека од објективите на папараците бегаат голем дел од познатите парови, посебно на кошаркарските натпревари. Но овој пат тие успеале да фатат неколку моменти на славниот холивудски пар. […]

Сцена

Омилени секс пози на познатите

  Неколку од познатите звезди гостуваа на премиерната епизода на новото шоу на Аманда де Каденет „Конверзација“ и беа испаршани за нивните секс позиции.   Гвинет Палтроу, Зои Салдана, Џејн […]