Ознака: славјанка петрова

Вести

Уште еден политичар жртва на КОРОНА, Славјанка Петровска е позитивна на коронавирусот

Уште еден политичар жртва на КОРОНА, Славјанка Петровска е позитивна на коронавирусот Таа самата извести за ова на својот Фејсбук профил со следните зборови: Почитувани пријатели, Денес попладнево ненадејно добив […]