Ознака: славјанка петровска

Вести

Во самоизолација оди и Славјанка Петровска, СДСМ десеткуван

Во самоизолација оди и Славјанка Петровска, СДСМ десеткуван Од таа партија известија дека и заменик министерот за полиција ќе оди во самоизолација. „Согласно здравствените протоколи и заради превенција, во самоизолација […]

Вести

Мицкоски вршел притисок врз Внатрешна контрола побрзо да се реши случајот „Теретана“ – обвини Славјанка Петровска во ТВ настап

Мицковски вршел притисок врз Внатрешна контрола побрзо да се реши случајот „Теретана“ – обвини Славјанка Петровска во ТВ настап Славјанка Петровска, заменик министерка за внатрешни работи, вечерва гостуваше во ТВ […]