Ознака: Слаткар

Сцена

Еве каков компромис прави Сања Николиќ во бракот со Слаткар!

Поранешната манекенка и водителка Сања Николиќ и раперот Марко Маринковиќ Слаткар се во брак нешто повеќе од две години, а за тоа време младите соприжници не многу се сменија.Секогаш позитивни, […]

Издвојуваме

Славниот слаткар се враќа на малите екрани!

Деветтата сезона на серијалот „Шефот на слаткарницата“, премиерно на TLC од 13 мајСветскиот познат слаткар Бади Валастро, се враќа на малите екрани со новата, деветта сезона на познатиот серијал „Шефот на слаткарницата“ […]

Сцена

ФОТО: Познатите уживаат во кајакарство на Дојранско Езеро!

Плажата „Елем-турс“, која се наоѓа во центарот на Стар Дојран, ги доби првите кајакари.Станува збор за популарната брачна двојка Сања Николиќ и Слаткар, кои денес уживаа во убавините на познатата […]