Ознака: слатка павлака

Кулинарство Љубов и секс

Нутела сладолед торта – неповторливо задоволство со секоја лажичка

За овој десерт потребни ви се само две состојки и нецели 5 минути од вашето време, а не ви е потребна голема вештина во кујната. 600 мл слатка павлака 400 […]