Ознака: слободен пад

Вести

Македонската економија е во слободен пад!

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, на својот Фејсбук профил објавува дека македонската економија е во слободен пад! Го пренесуваме статусот на Николоски: Владата е толку неспособна што неможе ни да […]