Ознака: Снаа

Сцена

Не дочека да го види внукот: Се породи снаата на Оливер Драгоевиќ

Помина повеќе од еден месец од смртта на познатиот хрватски пејач, композитор и аранжер, Оливер Драгојевиќ. Денеска тој повторно е споменуван во медиумите, но овојпат со жалење бидејќи смртта го […]

Живот

Според кинезите, жените со вакви нозе не се добри снаи!

Според древните верувања на Кинезите, стапалата  се огледало на личноста, дали е добар или лош и слично.Палец Ако е подолг од останатите на стапалото, тоа кажува дека се работи за паметна […]

Сцена

Лепа Брена доби нова снаа

Александра Пријовиќ, девојката на Филип Живојиновиќ е добро позната, но Лепа Брена доби уште една снаа. Виктор Живојиновиќ е во врска со Ангела Шимиќ која објави заедничка фотографија на Инстаграм. Тинејџерката […]

Сцена

Нападната снаата на Лепа Брена

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ очигледно ја осети лошата страна на славата изминатиов викенд.Пејачката на еден настап газдите ја терале да пее цела вечер иако договорот бил таа да отпее […]