Ознака: снимката

Македонија

Од ОЈО не прецизираат дали ја имаат снимката што ја објави “Ла Верита“

Од Основното јавно обвинителство за организиран криминал и корупција кое го води предметот “Рекет“, не прецизираат дали им е позната и дали ја имаат како доказен материјал видео снимката што […]