Ознака: снимка

Вести

Израел објави снимка од напад од Хамас: „Убиваат и палестински цивили, меѓу кои и деца“

Израел објави снимка од напад од Хамас: „Убиваат и палестински цивили, меѓу кои и деца“ (ВИДЕО) Израелските борбени авиони рано утрово повторно ја нападнаа Газа, а Хамас возврати со ракети […]

Занимливости

Нешто чудно се случувало во нивниот двор: Кога ја виделе снимката останале во шок и страв

Застрашувачки момент бил забележан од надворешната камера во една семејна куќа во англиското село Игл, а сцената е забележана во дворот на поранешно училиште, кое е сега дом на едно […]

Видео

СКАНДАЛ: Познат Адвокат од Штип фатен на дело како краде паричници!(видео)

Невидено. За жал и ова има. Во тектстов може да погледнете видео снимки од безбедносни камери во Дуќан за чанти, паричници и слично во Штип каде еден познат адвокат и […]

Занимливости

Што тоа му прават на детето: Веднаш после оваа снимка, во домот им дошла полиција

Откако корисниците на социјалните мрежи ги згрози видео на кое тетовираат 10 годишно момче, се огласи и полицијата. На интернет минатата недела објавено е видео на кое малолетно дете седи […]

Сцена

Погледнете како изгледа Наташа Беквалац по животната драма

Наташа Беквалац помина агонија откако беше жртва на насилството од страна на својот сопруг Лука Лазукиќ. Пејачката после се што и се случи, одлучи да продолжи со нормален живот, па […]

Занимливости

Снимка која ја покажува разликата меѓу богатите и сиромашните

Од моментот кога е поставено на интернет пред две години ова видео не ја изгуби популарноста и важнбоста, затоа што на совршен начин покажува што значи и колкава е разликата […]

Видео

Видео: Тајно ја снимала својата цимерка – Кога ја погледнала снимката имало што да види!

Полудела кога видела што направила нејзината цимерка… Секакви луѓе има денеска, а нејзината цимерка е вистински пример за тоа.  Ова е причината зошто треба постојано да ја заклучувате собата кога живеете […]