Ознака: собарки

Останати спортови

Скандал пред почетокот на Олимписките игри во Рио: Боксер силувал две собарки

Мароканскиот боксер Хасан Сада уапсен е во Рио де Жанеиро поради сомневање дека се обидел да силува две жени.Полицијата соопшти дека Мароканецот ги силувал двете жени кои работеле како собарки […]