Ознака: соба

Занимливости

Сакала да се пофали со собата, но се посрамоти за цел живот: Кога нејзината мајка ги видела фотографиите, се шокирала

Социјалните мрежи можат на човекот да му се вратат како бумеранг, право во главата. Затоа, секогаш и задолжително треба да ја проверите секоја фотографија која ја објавувате. Па дури и […]

Занимливости

Изнајмиле стан, но брзо сакале да заминат: Забележале дека нешто чудно излегува од часовникот

Даг Хамилтон од Ирска останал во шок кога открил што се наоѓа во дигиталниот часовник во апартманот кој го изнамил со својата девојка во Торонто каде престојувале. Двојката по доаѓањето […]

Живот

Што се случува кога на миленичето ќе му дозволите да спие во соба

Многумина сметаат дека на милениците не им е место во спалната соба, дека ќе им го расипат сонот, но според оваа истражување тоа не е случајот.Доколку имате проблеми со сонот, […]

Сцена

Како од бајките! Погледнете како ја уредила Сека собата за синчето!

Сека Алексиќ, една од најубавите и позитивни трудници, денес стана мајка и на свет донесе син.Пејачката и нејзиниот сопруг, со години наназад чекале да им се оствари желбата. Тие собата […]

Видео

ОДЛИЧНО ЗА СТУДЕНТИ: На прв поглед изгледа како обичен кауч, но погледнете што се случува за 12 секунди!

Совршен е за студенти, но одлично се вклопува и во останатите простории, посебно кога ќе ви дојдат гости.Доколку имате малку простор во собата, овој кауч е идеално решение. Совршен е […]

Видео

Ја отворил вратата и се замрзнал од СТРАВ кога видел илјадници црни точки на плафонот

Веруваме дека луѓето  кои  престојувале во оваа просторија, никогаш нема да ја забрават  оваа глетка повеќето луѓе не сакаат да гледаат пајаци  во  своја близина, а некои дури и  доживуваат […]