Ознака: совршено тело

Занимливости

Вака треба да изгледа совршеното женско тело

За британската старлета Кели Брук и нејзините облини сигурно сте слушнале. Британката во најновото истражување кое беше направено на универзитетот во Тексас, беш прогласена за жена со идеално тело и […]