Ознака: совршен ручек

Кулинарство

Направете совршен ручек за помалку од половина час…Домашните ќе бидат посебно задоволни

Вкусно и кремасто. Совршен ручек со било кој прилог. Состојки: 500 гр пилешки гради 250 гр шампињони 150 мл павлака 100 гр гауда кашкавал 3 јајца 1 чешне лук Начин […]