Ознака: солза и смеа

Македонија

Саше од „Солза и смеа“ за Стоилов: “Од дебело пикерче направивте лажен патриот“

Миленикот на македонската публика овде, и во дијаспората, воедно и глумец од тимот на “Солза и смеа“ кој зрачеше со хумор наеднаш го фрли во вода сиот досегашен труд. Тој […]

Видео

Солза и Смеа: Кафана

Ви го претставуваме најгледаното видео од екипата на Солза и Смеа, младите битолчани кои се грижат секојдневно да ве насмеат. Ве оставаме да уживате во видеото… Доколку ви се допадна […]