Ознака: солун опен

Останати спортови

Прием за најдобрите таеквандо борачи по успешниот настап на Солун Опен

Директорот на Агенцијата за млади спорт Марјан Спасески организираше прием за македонските таеквандо натпреварувачи, освојувачи на медали на турнирот од Г-1 категорија одржан во Солун. Имено ова е прв настап […]