Ознака: сомнителни работи

Избор на уредникот

Обновено: Сопруг на вработена во кабинетот на Емил Димитрев меѓу насилниците во Собранието

Сопруг на вработена во кабинетот на Емили Димитриев беше еден од насилниците кои се најдоа во просторот каде буквално беа „линчувани“ пратениците на СДСМ. Сашо Панговски, беше човекот кој се најде во […]