Ознака: Сончево.мала облачност

Вести

Сончево со мала облачност

Времето во утринските часови ќе биде променливо облачно, а преку денот сончево со мала облачност и со слаб претежно североисточен ветер. Минималната температура ќе биде во интервал од -2 до […]