Ознака: сообраќајка во Бутел

Црна хроника

Сообраќајна несреќа: 7-годишно дете прегазено во Бутел

Сообраќајна несреќа во која тешко повредено е 7 годишно дете се случила вчера околу 12:30 часот во скопски Бутел.Од полицијата информираат дека автомобил непозната марка управуван од засега непознато лице […]