Ознака: сообраќајка на клиника

Црна хроника

Маж удрил во 5 паркирани возила на Клиника во Скопје и починал

Шеесет и две годишниот М.К. починал вчера утрината на Клиничкиот центар во Скопје.-Во кругот на Клиничкиот центар Скопје на паркингот на Клиниката на Стоматологија се случила сообраќајна незгода во која […]