Ознака: сообраќајната несреќа

Црна хроника

Детали за сообраќајната несреќа на Партизанска, многу повредени

МВР информираше дека на 08.09.2020 во 07.00 часот на крстосница од бул. „Партизански Одреди“ и бул. „8-ми Септември“ во Скопје се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „мини купер“ со […]