Ознака: сообраќајна незгода

Вести Македонија

Во сообраќајна несреќа кај “Ред кафе“ во Аеродром тројца повредени

Во сообраќајна незгода што попладнево се случи на улицата „Владимир Комаров“ во населбата Аеродром, непосредно до “Ред кафе“ повредени се три лица. Како што јавува МИА во сообраќајката учествувале „Мерцедес“ со бугарски […]

Сцена

Бензема повторно имал сообраќајна незгода.Полицијата се сомнева во неговите возачки способности

Шпанските медиуми потврдија дека Карим Бензема повторно имал сообраќајна незгода, за среќа станува збор за не толку сериозен инцидент, во кој најмногу се оштетени возилата, додека возачите се добро.Аудито на […]

Црна хроника

ВИДЕО: Сообраќајка во близина на аеродромот во Охрид

Попладнево се случила сообраќајна незгода во близина на охридскиот аеродром, поточно од страната на патниот правец Охрид-Струга, објави Охрид 1.Засега нема информации за повредени, освен за настаната материјална штета.Засега нема […]