Ознака: соовраќајка

Македонија Црна хроника

БМВ се заби во оградата на мост “Гоце Делчев“

БМВ со скопски регистарски таблички вчера попладне 17:20 удрило во оградата од мостот “Гоце Делчев“во Скопје. Во возилото биле возачот и двајца сопатници. Тројцата повредени од возилото побарале помош во […]