Ознака: соо

Црна хроника

Синот направи сообраќајка пред Охрид, таткото почина од срцев удар

Неговиот син направи сообраќајка, а таткото кога дошол на местото на несреќата се онесвестил, по што починал.Брзата помош интервенираше со три возила со кои ги превезуваше настраданите во сообраќајката пред […]