Ознака: сопруга на клиент

Македонија

Личниот возач му ја уценувал сопругата

Секторот за внатрешни работи Скопје – Единица за насилен криминал до надлежното Основно јавно обвинителство во Скопје, поднесе кривична пријава против Т.П. (32) од Скопјe поради основи на сомневање дека […]