Ознака: сопруга

Занимливости

Си ја заборавил сопругата на БЕНЗИСКА, се сетил после 100 километри

Несекојдневна случка од Аргентинец, кој ја “напуштил“ сопругата на бензиска пумпа во Бразил. Еден расеан Аргентинец ја заборавил спопругата на бензиска пумпа, но за работата за биде уште полоша, тој […]

Љубов и секс

„Моjот партнер ме остави 7 недели откако се породив затоа што престанав да се шминкам“

Преморена мајка открива дека нејзиниот партнер ја прекинал врската 7 месеци откако се породила заради сосема неоправдана причина. Ја пренесуваме нејзината исповед која ја споделила со други мајки на интернет: […]

Живот

„Сопругата ја испратив кај родителите со детето, па ја променив бравата“: Татко направил неверојатен потег, а еве зошто сите го поддржале!

Маж кој сакал да остане анонимен, се пожалил на „Редит“ за својот брак. Имено, тој после 3 години дознал дека ќерката не е негова и дека сопругата го изневерила. Потоа […]

Сцена

Се сеќавате на Сакис Рувас: Никако да остари, денес има четири деца, а кога ќе ја видите неговата сопруга топлес ќе подзинете

Речиси не постои човек во Европа што не се сеќава на грчкиот претставник на Евровизија пред повеќе од 10 години Сакис Рувас. Откако се стекна со голема слава на Евровизија […]

Живот

„Маж ми е драстично постар од мене. Сите ме прашуваат дали ми е татко“

Модерното општество е навистина толерантно, па така не е чудно да видиме парови и со по 15/20 години разлика. Но, со какви ситуации се соочуваат тие? Искрена исповед на една […]

Занимливости

На сопругата ѝ ставил жолчка во устата додека спиела – снимката е хит поради она што се случило

Видеото од маж кој ја буди сопругата така што ѝ става жолчка во уста, повторно стана вирално, откако вчера беше објавено на страницата „Klikpland“. Видеото кое настанало во ноември минатата […]

Вести

Ова е новата сопруга на реисот Сулејман Реџепи

24-годишната Емина Јетиши од Скопје е новата сопруга на 74-годишниот реис Сулејман Реџепи. Јетиши е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани и има ќеркичка од претходниот брак. Реџепи претходно […]

Магазин

Која е сопругата на Златан Ибрахимовиќ? Згодната русокоса признава дека има преголеми усни и прекратки нозе, подобро се чувствува во фармерки отколку во дизајнирани фустани, нема домашна помошничка и речиси никогаш не дава интервјуа

Сопругата на славниот напаѓач Златан Ибрахимовиќ воопшто не личи на класичните сопруги на фудбалери кои секојдневно ги гледаме по социјалните мрежи. Хелена Сегер е 11 години постара од Златан. Таа […]

Сцена

Никогаш нема да ја видите во јавност: Здравко Чолиќ е 18 години во брак, а еве како денес изгледа Александра

Музичката ѕвезда Здравко Чолиќ со сопругата Александра е во брак од 2001 година, а неговата поубава половина не се експонира јавно. Сепак, екипата од емисијата „Папарацо лов“ месец дена го […]