Ознака: сопруг и сопруга

Црна хроника

Семејна трагедија во Србија

Според неофицијална информација двајца сопружници на 54 и 55-годишна возраст заедно скокнале од покрив на зграда во градба во Борча. Како причина за трагедијата, како што изјавуваат соседите, се наведува […]