Ознака: сопруг

Занимливости

Побарала помош од стручно лице бидејќи нејзиниот сопруг енормно се зделебил

Жената, чиј сопруг се здебелил надвор од границите на нормала, открила дека неговиот проблем со килограмите го уништува нивниот однос. Во писмото до секс колумнистката, таа напишала дека ова ѝ […]

Љубов и секс

Нејзиниот сопруг спиел со околу 1.000 жени, а таа порачува: „Тоа е моја предност“

Секс колумнистка открила дека нејзиниот сопруг спиел со голем број жени, но објаснува и зошто смета дека тоа е добро за неа. Секс колумнистката и фитнес тренер, Клои Медели, во […]

Љубов и секс

„Моjот партнер ме остави 7 недели откако се породив затоа што престанав да се шминкам“

Преморена мајка открива дека нејзиниот партнер ја прекинал врската 7 месеци откако се породила заради сосема неоправдана причина. Ја пренесуваме нејзината исповед која ја споделила со други мајки на интернет: […]

Живот

„Сопругата ја испратив кај родителите со детето, па ја променив бравата“: Татко направил неверојатен потег, а еве зошто сите го поддржале!

Маж кој сакал да остане анонимен, се пожалил на „Редит“ за својот брак. Имено, тој после 3 години дознал дека ќерката не е негова и дека сопругата го изневерила. Потоа […]

Сцена

Фановите ја осудија веднаш: Еве каде отиде и што прави Анабела откако ја блокираше Луна на Инстаграм- буквално се препороди!

Српската пејачка Анабела Атијас по завршувањето на реалното шоу „Задруга 3“ ги спакува куферите и заедно со сопругот Андреј и ќерките Нина и Бланкица отпатува на одмор. Анабела реши сите […]

Живот

„Маж ми е драстично постар од мене. Сите ме прашуваат дали ми е татко“

Модерното општество е навистина толерантно, па така не е чудно да видиме парови и со по 15/20 години разлика. Но, со какви ситуации се соочуваат тие? Искрена исповед на една […]

Сцена

Тања Савиќ го пријавила сопругот во полиција?

Српските медиуми јавуваат дека пејачката наводно го пријавила сопругот во полиција за психичко и физичко малтретирање. Тања Савиќ открива која е вистината. Српската пејачка Тања Савиќ осамна на насловните страни […]

Занимливости

Сопругата му направила толку очајна фризура, што на крајот морал…

Мажите во карантин ширум светот знаат колку е тешко да им се препуштат на женските раце и да се надеваат дека добро ќе им ја скратат косата. Актерот Кори Пендергаст […]