Ознака: сопруг

Љубов и секс

Нејзиниот сопруг спиел со околу 1.000 жени, а таа порачува: „Тоа е моја предност“

Секс колумнистка открила дека нејзиниот сопруг спиел со голем број жени, но објаснува и зошто смета дека тоа е добро за неа. Секс колумнистката и фитнес тренер, Клои Медели, во […]

Љубов и секс

„Моjот партнер ме остави 7 недели откако се породив затоа што престанав да се шминкам“

Преморена мајка открива дека нејзиниот партнер ја прекинал врската 7 месеци откако се породила заради сосема неоправдана причина. Ја пренесуваме нејзината исповед која ја споделила со други мајки на интернет: […]

Живот

„Сопругата ја испратив кај родителите со детето, па ја променив бравата“: Татко направил неверојатен потег, а еве зошто сите го поддржале!

Маж кој сакал да остане анонимен, се пожалил на „Редит“ за својот брак. Имено, тој после 3 години дознал дека ќерката не е негова и дека сопругата го изневерила. Потоа […]

Сцена

Фановите ја осудија веднаш: Еве каде отиде и што прави Анабела откако ја блокираше Луна на Инстаграм- буквално се препороди!

Српската пејачка Анабела Атијас по завршувањето на реалното шоу „Задруга 3“ ги спакува куферите и заедно со сопругот Андреј и ќерките Нина и Бланкица отпатува на одмор. Анабела реши сите […]

Живот

„Маж ми е драстично постар од мене. Сите ме прашуваат дали ми е татко“

Модерното општество е навистина толерантно, па така не е чудно да видиме парови и со по 15/20 години разлика. Но, со какви ситуации се соочуваат тие? Искрена исповед на една […]

Сцена

Тања Савиќ го пријавила сопругот во полиција?

Српските медиуми јавуваат дека пејачката наводно го пријавила сопругот во полиција за психичко и физичко малтретирање. Тања Савиќ открива која е вистината. Српската пејачка Тања Савиќ осамна на насловните страни […]

Сцена

Она што го прави сопругот на Хелена Роза во кујна, не можат ни некои домаќинки

Во време на пандемија и непостоечки социјален живот, Инстаграм и Фејсбук овозможија кај секого да ѕирнеме нешто повеќе од приватноста. Според некои домашната изолација прави чуда, па дури и најблиските […]