Ознака: сопственик на кафеана

Црна хроника

Убиен сопственик на кафеана во Кичево

Сопственикот на угостителскиот објект „Гурман“ во Кичево вчера попладнето е пронајден мртов во неговиот објект. Како што соопшти МВР во Полициската станица – Кичево телефонски e пријавeно дека во угостителскиот објект […]